Všem dárcům, všem kteří v letošním roce již přispěli na tiskový fond ZODu. Byli jsme mile překvapeni vaší štědrostí. Stále zbývá asi 1200 čtenářů, kteří ještě nikdy v historii ZODu nepřispěli. Korunka ke korunce pomáhá rozšiřovat paprsky Boží naděje i tam, kde zatím Jeho světlo nesvítilo.

Důležité: Pokud chcete oznámit změnu adresy, přihlásit nebo odhlásit časopis, pište přímo nám na adresu redakce, ne na adresu distributora. Mezi množstvím zásilek distributorovi nejrůznějších tiskovin se vaše zpráva k nám nemusí vždy dostat.

Vaše vzkazy v kolonce „Zpráva pro příjemce" na poštovní poukázce je na bankovním výpisu pro nás obvykle nečitelná. Proto se může se stát, že na ni nebudeme reagovat. Omlouváme se.

Prosíme ojedinělé čtenáře, kteří odhlašují časopis jen kvůli přiložené složence, aby pochopili, že nový systém distribuce nedovoluje oddělit adresu od složenky. Těm, kdo z finančních důvodů nepřispívají, a víme o nich, bude časopis chodit dále. Chceme sloužit všem, kdo o časopis mají zájem. Ukázkové číslo pošleme každému novému zájemci zdarma. Prosíme, věnujte pozornost zadní straně složenky, kde jsou další redakční sdělení.

Obnovili jsme zásilkovou službu audio kazet. Pokud máte zájem o jejich seznam, napište nám. Kazety zašleme za dobrovolný příspěvek nebo úhradu.

Těšíme se na vaše ohlasy a všem vyprošujeme Boží požehnání a radost z nového poznání.