Napsali jste nám - č. 101

Dobrý den,

četl jsem některé Vaše články. Velmi mne zaujaly. Je to úžasné čtení. Chtěl bych se zeptat na jednu věc. Dočetl jsem se, že Bůh je mimo čas a mimo prostor. Díky tomu může vidět naší budoucnost. Náš čas má začátek a nejspíš bude mít i konec (jinak by se ani Bůh nemohl podívat na konec "filmu" – tedy časové osy, pokud by konec neexistoval). Zajímalo by mne, jestli to neznamená, že je budoucnost již předem daná? ... Nedokážu si to nějak rozumně vysvětlit, ale věřím, že rozumné vysvětlení existuje (jen na ně nejsem schopný zatím přijít). Prosím Vás tedy o pomoc.

– Martin Hájek –

Dobrý den.

Úplně jsem na Vás zapomněl a v první chvíli jsem si myslel, že je to spam. Potom jsem si oživil, jak jsem se o Vás dozvěděl. Určitou dobu jsem se stýkal i se Svědky Jehovovými a dodnes si jich velice vážím. Téměř se nesetkám s někým, kdo dneska víře obětuje tolik, co oni. Br. Steigera (i s manželkou) jsme měli kdysi na Vsetíně, Jindřišku S. znám z brněnského a pražského shromáždění.

– Jan Zajíček –

Vážení Steigerovi,

díky za Vaši práci a za možnost vše prohlížet a získávat na Vašich stránkách!

Jsem přesvědčen, že některé příspěvky by se měly dostávat i k široké veřejnosti. Například Váš velice důležitý a aktuální článek „Čeká nás totalita?“ z č. 99. Určitě byste ho měl nabídnout různým médiím.

– Bohumil Kavan –

Zdravím Vás, přátelé – vydavatelé ZODu!

Byl jsem velmi mile překvapen, když jsem obdržel Váš e-mail s nabídkou ZODu č. 100, už jen proto, že jsem před krátkým časem, pod tlakem určitých okolností (hlavně finančních), ZOD odhlásil. Jste opravdoví přátelé v Kristu. Chci Vás požádat, jestli mi odpustíte ten malý úlet, jak o ZOD č. 100, tak i o pokračování v zasílání dalších čísel. Přispívat budu nadále, dle možností alespoň tak, aby to pro Vaši činnost nebylo prodělečné. Přeji Vaší záslužné práci na Boží vinici hodně Božího požehnání, věrné čtenáře a také jejich otevřenou dlaň na podporu Vaší činnosti.

– Jaroslav M. Litoměřice –

Vážení Steigerovi,

někteří bratři a sestry v místech, kde sloužím jako laický kazatel, mne nazývají (věřím, že v lásce) přírodním úkazem. Nevím, čím jsem si tuto poctu zasloužil, ale je mi stále jasněji, že ti, kdož milují Pána Ježíše, mají být takovými přírodními úkazy, kteří v čase dobrém i zlém nesou věrně evangelium spásy všem.

Jsem nesmírně vděčen za časopis Zápas o duši. Ani nevíte, jak často mně pomůže objasnit různé biblické otázky. Je mi zcela jasné, že chci-li něco říci posluchačům, musím to nejdřív znát já. Je to časopis opravdu „mezinárodní“, čehož si nesmírně vážím. Rovněž vlastním 2 knížky Zápas o duši, které mi osvětlily mnohé. A již snad nemusím připomínat, že se těším vždy na další číslo časopisu. Za vše děkuji.

– Miloš K., Pustá Rybná –

Drazí přátelé v Kristu Pánu,

obdržel jsem letošní Zápas o duši, který jsem již přečetl a jsem velice rád, že se tak hodně rozmnožuje … Těším se opět na další Váš Zápas a přeji Vám hodně zdraví a Boží požehnání ve Vaší další bohulibé práci.

– Josef V., Praha –

Milý brat Steiger s manželkou,

srdečne Vás zdravíme. Dlhé roky sme odoberali Váš časopis. Sme vďační Pánovi, že v tej dobe, keďže nebolo toľko literatúry a časopisov s duchovnou tematikou, sa Pán staral o potreby svojich detí v našej zemi. Vďaka aj Vám za prácu na vinici Pánovej. Je veľmi potrebná a podporujeme ju svojimi modlitbami, aby ešte mnohé duše došli spasenia, ktoré sa ešte nestretli so živým evanjeliom Pána Ježiša Krista. My sme už starší a v súčasnosti máme dostatok literatúry, časopisov, Rádio 7 a možnosť na internete sledovať Váš časopis, takže sa nám to zdá až priveľa a nezvládame to všetko pojímať. Zo svojej skúsenosti vidíme dôležitejšie sa viac a neustále vnárať do Božieho Slova, osobne do obecenstva s naším Pánom. Aby On sám hovoril do našej osobnej situácie a do našich problémov v okolnostiach, v ktorých žijeme. Preto Vás prosíme, už nám časopis neposielajte. Nechceme zaťažovať Váš rozpočet zbytočne.

Ešte raz Vám ďakujeme a naďalej zostáváme na modlitbách spojení s Vami. Nech Pán žehná svojmu dielu.

– Magda M. s manželom, Nové Mesto nad Váhom –

Dobrý den,

Můžete mi zaslat jednu knihu „Kamenné desky“ s poukázkou a cenou, abych ji mohl uhradit? Dále prosím o zaslání alespoň tří kusů ZODu č. 100. Jeden pro druhou dcerku, další k půjčování pro lidičky z okolí.

– Petr Skácel, Rájec-Jestřebí –