Napsali jste nám - č. 90

Milý Pavle,

se zájmem očekávám nové číslo Zápasu o duši. Díky také za archiv na hcjb.cz, kde jsme si vyhledali s manželkou článek „Jak evangelizoval Ježíš" a byli jsme velmi zasaženi Božím slovem z rozpravy Ježíše s Nikodémem. To, co dělá HCJB tak úžasným je závislost na Kristu a jeho slovu. Prosím, držte se slova života… Chtěli bychom podpořit vaši práci. Aspoň trochu. Rozhodli jsme se dávat 50 Kč měsíčně. Prosím, neposílejte ZOD na naši adresu, ten si vždy půjčíme od babičky, která už dostává dvě čísla. Ušetříte na nákladech. Také se na ZOD můžeme podívat na internetu. Prosím, pošlete nám variabilní symbol pro bezhotovostní platbu. Pán s vámi,

– Petr a Jana J. –

 

Dobrý den,

objevil jsem na internetu elektronickou podobu Vašeho časopisu a musím říct, že mne velmi zaujal. Protože moje připojení nepatří k nejrychlejším, rád bych si časopis předplatil a dostával jej poštou domů. Pokud možno, berte prosím tento e-mail jako závaznou objednávku. Přesto budu velmi rád, pokud mi potvrdíte tuto objednávku a sdělíte podrobnosti ( cena, perioda, atp.) Předem děkuji.

– Petr K. Čáslav –

 

Milí manželé Pavel a Klára Steigerovi a sestro Jindriško Suchomelová.

Děkuji mnohokrát za Váš dopis č. 288, jeho obsah mi pohladil duši jako balzám. V posledních měsících jsem prožila v mém poměrně vysokém věku 70 r. velkou změnu. Musela jsem se přestěhovat z Vysokých Tater, kde jsem bydlela téměř 36 roků, do Popradu do Domova důchodců – Penzion. Posledních 23 roků žiji sama bez blízké rodiny. Moje rodina byl církevní sbor ECAV v Novém Smokovci, kde jsem také získala časopis ZOD. Vždy jsem si tam našla a nacházím něco nového, ale i pro mne poučného a pokud něčemu nerozumím, přečtu si to vícekrát za sebou.

Děkuji za Vaši usilovnou a citlivou službu a prosím, nedejte se odradit neuváženou a surovou kritikou lidí, zahleděných jen na svůj názor. Modlím se za Vás a prosím našeho Pána o požehnání Vaší služby na Jeho vinici.

Vaše vděčná Anna N., Poprad

Dopis č. 314, 10.5. 2006